Робърта: Имахме късмет, че не вкараха втори гол

13-03-2021, 18:53

Героят за Левски Найджъл Робърта говори след успаха с 3:1 срещу Ботев (Враца). Нидерланцедът вкара две от попаденията, но отчете, че столичани са извадили късмет преди почивката.

"Стартираха по-добре от нас, а и получиха дузпа. Имахме късмет, че не вкараха втори гол. Не бяхме достатъчно агресивни. На почивката си казахме няколко неща и видяхме резултата. Липсва ни агресия.

След почивката треньорът вкара в игра и Билал Бари, което помогна доста. Започнахме да играем по-директно. Ако топката стигне до Бари аз и Здравко, влизахме навътре. Радвам се, че мога да помагам да отбора. Важното е, че можем да печелим мачовете. В момента съм фокусиран единствено върху Левски.

Срещу Славия не трябва да започнем добре от първата минута и да сме достатъчно агресивни. Мачовете за Купата са много важни за нас", заяви голмайсторът след срещата.