Саша Илич: Много съм доволен от хората, които влизат от скамейката

28-10-2022, 20:49

Треньорът на ЦСКА Саша Илич говори след победата на ЦСКА с 3:1 над Арда като гост. Ето какво каза той:

"Арда изигра страхотен мач. Трябва да призная, че през първото полувреме имахме късмет. Късметът следва смелите, затова спечелихме днес. Те влязоха по-добре от нас в мача. Не успяхме да отговорим на тяхната преса.

Имахме късмет, че имаше минимална засада при техния гол и вкарахме при първото си положение. И в първия мач с Арда вкарахме два гола от статични положения, но и допуснахме от статично положение. Това е нещо, от което голям отбор като ЦСКА трябва да се възползва.

Смените не бяха принудителни, но трябваше да променя нещо, защото през първото полувреме не изглеждахме добре. Играем в ритъм през три-четири дни. Много съм доволен от хората, които влизат от скамейката в последните мачове. Използваме ги в значение от мача. Това е единственият начин да ротираме всички играчи.

Забравихме за Арда. Мислим само за мача с Локомотив (Пловдив). Не можем да мислим за титла", каза Илич.