Саша Илич: Отпуснахме се и си направихме мача труден

01-12-2022, 14:18

Старши треньорът на ЦСКА Саша Илич коментира победата над Септември (София) за Sesame Купа на България. Сръбският специалист похвали вратаря Димитър Евтимов за добрите му намеси и добави, че през пролетта "червените" ще трябва да се преборят с Лудогорец за шампионската титла.

"Много труден мач, слабо първо полувреме, след това едни фантастични 15-20 минути през второто, и накрая си направихме мача много труден. Все пак сме в края на полусезона, но всеки път напомням на футболистите, че трябва да сме концентрирани във всеки момент. Твърде много се отпуснахме по едно време, грешахме в пасовете, в три-четири положения имаше опасности пред нашата врата, но Евтимов се намеси фантастично и спаси.

Изпращаме един труден полусезон за нас, с Левски например не бяхме на ниво и напълно заслужено загубихме. Още когато дойдох казах, че ЦСКА трябва да се бори за титлата, ще ни е трудно през пролетта, но каквото и да стане, ЦСКА трябва да се пребори с Лудогорец за титлата", заяви Саша Илич.