Септември падна от Монтана по пътя към баража

27-06-2020, 23:59

Септември (София) записа първа загуба в контролните срещи, част от подготовката за баража за влизане в Първа лига.

Играчите на Милен Радуканов отстъпиха с 1:2 като домакини пред Монтана.

Те допуснаха ранно попадение във втората минута на срещата, когато Николай Минков се разписа след подаване на Сергей Георгиев.

Домакините пропуснаха до края на първата част много добри ситуации да възстановят равенството.

В средата на второто полувреме септемврийци инкасираха още едно попадение в своята врата, което бе дело на Атанас Илиев.

Таранът се разписа в 67-ата минута след ново подаване на Георгиев.

Крайното 1:2 бе оформено от Кристиян Тасков след центриране на младия Кирил Киров, който пристигна от юношите на Левски.

Младокът игра под ръководството на Петър Хубчев две контроли през есента в Банско, като и в двете се отчете с асистенции.

Следващата приятелска среща за отбора на Септември е в сряда от 17:00 часа срещу Кариана (Ерден).