Славия записа победа над руснаци в последната си контрола в Турция

31-01-2023, 16:26

Славия записа победа в последната си контрола в Турция. "Белите" се наложиха с 2:1 над руския Оренбург.

Оренбург поведе след четвърт час игра. Людовик Соарес игра с ръка в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Николай Титков бе точен за 0:1.

Славия изравни 240 секунди по-късно. Тони Тасев открадна топката от вратаря на Оренбург и се разписа за 1:1.

В 23-ата минута Славия осъществи пълен обрат. Крис Добрев напредна отляво и с техничен удар реализира за 2:1.

Славия: 21. Вуцов, 83. Попадийн, 23. Виячки, 5. Йеленкович, 4. Соарес, 93. Нгуена, 14. Чунг До, 33. Иванов, 88. Тасев, 11. Добрев, 10. Николов

Оренбург: 1. Гошев, 2. Полуячтов, 3. Сиваков, 5. Аюпов, 17. Ковальов, 19. Ектов, 14. Перес, 23. Вера, 20. Акоста, 38. Титков, 87. Капуцианский