Славия направи равен с казахстанци в контрола

03-02-2020, 18:59

Славия напави 0:0 с Окжетпес в петата контролна среща от подготвителния лагер в Турция. Преди дни казахстанският тим игра срещу Черно море, а мачът завърши 2:2.

Националният селекционер Георги Дерменджиев гледа на живо изявите на "белите". В 11-ата минута Галин Иванов отправи мощен удар към вратата на Окжетпес, но вратарят на казахстанския тим боксира. Четири по-късно Георги Георгиев спаси шут на Стоянович.

В 25-ата минута Янис Карабельов стреля над вратата. Малко педи края на първото полувреме Христо Попадийн пробва късмета си с удар, който обаче бе слаб и не затрудни стража на Окжетпес.

Още в началото на втората част футболистите на Окжетпес можеха да поведат в резултата, но нападател на тима не успя да се ориентира добре и пропусна да вкара топката във вратата на Стериакис от блозо.

В следващите минути и двата тима не създаваха нищо интересно пред противниковата врата и опитваха да задържат топката по-дълго. До края на срещата събитията на терена не се промениха.