Славко Матич залага на свой любимец и срещу Лудогорец

02-12-2021, 09:56

Сръбският централен защитник Слободан Рубежич почти сигурно ще започне сред титулярите на Арда и при гостуването на Лудогорец, пише "Тема спорт".

При домакинското равенство с Левски (0:0) в събота бранителят за първи път стартира сред 11-те на кърджалийци този сезон. Рубежич се понрави със стабилните си отигравания и добрия тандем, който оформи с Алекс Петков. Затова и сръбският наставник на Арда Славко Матич най-вероятно ще му гласува доверие и срещу Лудогорец.

Двубоят в Разград може би ще пропусне халфът Атанас Зехиров. Той се контузи още в 10-ата минута на срещата с Левски и бе заменен принудително от Илия Юруков.

Вероятността Зехиров да е готов за гостуването в четвъртък не е голяма. Възможно е Матич да направи още една промяна в състава, като заложи на Светослав Ковачев.