Сосиедад и ПАОК оглеждат млад защитник на Славия

31-12-2020, 08:43

17-годишният защитник на Славия Иван-Йоанис Атанатос е обкет на интерес от испанския Реал Сосиедад  и гръцкия ПАОК, информира 24 часа.

Младежът отдавна е в радара на мениджърите, но през последната година рязко вдигна класата и затова напълно заслужено привлича вниманието. В края на октомври той показа железни нерви и класира юношите на Славия до 18 години на 1/4-финали за купата на БФС, като вкара дузпа за белите в последната минута срещу Сокол (Марково).

До този момент съперникът водеше 2:0 и се класираше, тъй като Славия бе спечелил първата среща с 4:2.

Тогава Атанатос не за първи път показа характер. През септември отново в последната минута той вкара и на Царско село при победатата на Славия с 1:0 в елитната група до 19 години. През миналата година той б наблюдаван и от английски мениджъри на базата в Бояна по време на мачовете на юношеския национален отбор.