Станислав Манолев: Трудно играем, защото сме под напрежение

19-11-2021, 19:28

Халфът на Пирин (Благоевград) - Станислав Манолев смята, че причината за незавидното място на "орлетата" в класирането на първенството е многото допуснати елементарни голове. Футболистът говори след равенството на благоевградчани с Берое (1:1).

"Съвсем заслужена точка. Имахме повече чисти голови положения. Имахме две при 0:0. Вкараха от наша грешка. Като цяло бяхме по-добри от тях. Играхме първото полувреме добре и можехме да поведем още първата част.

Трудно играем, защото сме под напрежение. Виждате какви голове ни вкарваха досега, но ние сами сме си виновни. Незаслужено сме на това място и ще се стремим да се изкачим нагоре.

Футбол без напрежение няма. Трябва да сме свикнали и сами да излизаме от това положение. Днес направихме доста добър мач, надявам се да вземем максимален брой точки до зимата.

Замисълът беше отзад да сме стабилни, а отпред да си развием контраатаките. Но си вкарахме сами гол и се наложи да променим тактиката, за да изравним", каза Манолев.