Стефан Стаматов и Ненко Петров с голове за ОФК „Карнобат“ при победа с 2:0

25-07-2020, 21:46

ОФК „Карнобат записа победа с 2:0 при гостуването си на ОФК „Несебър“, в контролна среща играна край морето.

Точни за възпитаниците на старши треньора Георги Калоянов бяха Стефан Стаматов и юношата Ненко Петров. Стаматов се разписа в 37-та минута, след като се оказа сам на стрелкова позиция срещу вратаря на несебърлии, а Петров вкара в 60-та минута след подаване на Киро Гърков.

Именно Гърков удари и греда за ОФК „Карнобат“. В игра за ОФК „Карнобат“ играха всички налични състезатели, а към този момент в отбора няма нови и напуснали футболисти, спрямо зимната подготовка и двете официални срещи през пролетта.

Това бе четвърта лятна проверка за момчетата с червено-черни екипи, като до началото на сезон 2020/21 в Югоизточна Трета лига ще бъде проведена още поне една контрола.