Струмска слава вкара 3 на Кариана в Банско

04-07-2020, 21:27

В третия си контролен мач, игран на стадион „Свети Петър“ в Банско, отборът на Струмска слава победи Кариана Ерден с 3:0.

Възпитаниците на Владимир Димитров от Радомир надиграха противниците си и заслужено ги победиха с класически резултат.

Първият гол в срещата бе дело на Борислав Николов. Той вкара с добавка в 12-ата минута след шут на Аспарухов в напречната греда.

В 30-та минута, при поредно меле пред вратата на Кариана, най-съобразителен се оказа Антон Тунгаров, който изпрати топката в мрежата за 2:0.

В 60-ата минута, след образцова контраатака, Антон Тунгаров насочи към Николай Ганчев пред наказателното поле и той с едно докосване отклони кълбото, което срещна страничната греда и влезе в мрежата.

Като цяло в мача футболистите на Славата доминираха и при по-точен мерник на Давид Калдеров, Христо Кирев и Аспарухов резултатът можеше да е още по-изразителен.