ЦСКА пусна билетите за мача с Локомотив (Пловдив)

26-10-2021, 16:29

ЦСКА пусна в продажба билетите за домакинския мач срещу Локомотив (Пловдив) от 13-ия кръг на Първа лига. От днес феновете, които искат да подкрепят любимците си на стадион "Българска армия" в неделя, ще могат да закупят входните талони онлайн в мрежата на УРБО.

В сряда, четвъртък и събота ще се извършва продажба и на касите в Борисовата градина до фен магазина, като работното им време ще бъде от 11 до 19 ч.

В неделя пък касите ще отворят в 10 ч. и ще работят до края на първото полувреме на срещата, която стартира в 16:30 ч.

Специално за гостите от Пловдив в неделя ще бъде отворена и касата на сектор "Б", която ще отвори в 12:30 ч.