ЦСКА разби Ботев (Враца) и диша във врата на Лудогорец преди старта на плейофите

08-05-2023, 22:11

ЦСКА победи Ботев (Враца) с 5:1 в последния мач от редовния сезон в efbet Лига. По този начин "армейците" се долепиха плътно до основния си конкурент Лудогорец и са само на точка зад него преди началото на плейофите.

През първото полувреме точни за за "червените" бяха Иван Турицов(дузпа 15') и Назон(21'). Мено Кох покачи на 3:0 в 53-та минута, а секунди след това Назон направи резултата 4:0 с втория си гол в мача.

30 минути преди края на двубоя гостите върнаха едно попадение чрез Браян Мендоса, но в 75-а минута Назон оформи своя хеттрик, а с това и крайния резултат 5:1.