Черно море - Ботев (Враца), гостите поведоха

30-09-2022, 16:52

Черно море и Ботев (Враца) се изправят един срещу друг в двубой от 12-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Тича" във Варна започва 17:00 часа.

След само една победа в последните четири рунда, "моряците" ще преследват задължителни три точки. Варненци бележат малко от началото на сезона, но пък достатъчно, за да печелят често и да се държат на позиция в Топ 6.

Тимът няма да може да разчита на треньора си Илиан Илиев, който все още изтърпява наложеното му наказание след срещата със Септември (София).

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

След последния кръг Ботев е на върха на групата на изпадащите. Врачани гостуваха на новака Хебър (Пазарджик) и още през първата част решиха всичко в своя полза след два гола в заключителните минути.

След почивката други попадения не видяхме. Този успех бе трети за Ботев от началото на сезона и сложи край на серия от четири поредни загуби в първенството.

Преди началото на днешната среща официално ще бъде открит и паметника на най-успешния треньор на "моряците" през този век - Никола Спасов.