Черно море не срещна проблеми срещу Черноморец

06-02-2020, 14:49

Черно море победи с 2:0 Черноморец (Балчик) в контролна среща, играна на стадион "Тича" във Варна, съобщава официалният сайт на клуба. В срещата треньорът на варненския тим Илиан Илиев използва 10 футболисти, излезли от школата на клуба.

Домакините откриха резултата в 17-ата минута. Мартин Минчев стреля по земя от границата на наказателното поле и след неубедителна намеса на вратаря на Черноморец (Балчик) Християн Христов топката влезе във вратата на гостите. В 29-ата минута Черно море удвои преднината си. Мехди Букаси бе съборен в наказателното поле на гостуващия тим, а Патрик Андраде реализира за 2:0 след точно изпълнена дузпа. В 45-та минута гол на Исмаил Иса не бе зачетен, заради игра с ръка на нападателя на Черно море.