Четири победи, три загуби и равенство за отборите на ОФК Беласица

20-10-2020, 15:42

През уикенда отборите от различните възрастови групи на ОФК Беласица (Петрич) играха на различни терени на територията на Югозападна България и се представиха както следва:

Мъжкият отбор загуби като гост на Балкан Ботевград с 0:2.

Юноши старша възраст на стадион Цар Самуил победиха Септември Симитли с 3:0 с голове на Мартин Стойков от дузпа за спъване на Здравко Корчев-Зари в 44-та минута , и късни попадения на Христо Якимов в 85-та и Здравко Корчев в 89-та минута.

За първенството на зона София Юноши младша възраст завърши 0:0  с Пирин 2001 на стадиона в Покровник.

За зона София деца 2006 година загубиха от столичния  Ботев-57  на терена на 57-мо СОУ с 0:3.

За областно първенство деца набор 2007 година претърпяха загуба от „Неврокоп” Гоце Делчев с 0:1.

Набор 2008 година победиха „Орлетата” Благоевград с 3:1 като гости на стадиона в Падеш.

Футбол 9 – за областно първенство Беласица победи Пирин Разлог с 2:1 на стадиона в Покровник.

Футбол 7 - в Симитли петричките отбори Беласица и Мечетата завършиха при резултат 5:0.