Юношите на Левски громят в Елитната до 15 години

16-10-2022, 16:56

Юношите на Левски до 15 години победиха с 6:0 на стадион "Георги Аспарухов" Спартак (Плевен) в отложен мач от 3-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Четири гола за "сините" отбеляза Стивън Гаоте - в 23-та, 43-та, 60-та и 65-та минути. По едно попадение добавиха Андрей Нешев в 55-та и Антонио Георгиев в 68-та минути.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на второ място във временното класиране с актив от 19 точки. Лидер е Лудогорец с 23 точки.

Съставът на Левски U15: 1. Мартин Георгиев, 2. Антон Манов, 3. Иво Мотев, 4. Стоян Лазаров, 5. Кристиан Манолов (45 - 13. Самуел Велчев), 6. Сашо Грънчаров, 7. Стивън Гаоте (к), 8. Радостин Стоилов, 9. Андрей Нешев, 10. Кристиян Вутов (45 - 15. Велин Драгоев), 11. Любомир Каракашев (50 - 16. Антонио Георгиев).