Юношите на Септември (София) приключиха с Шампионската лига след загуба от Рейнджърс

07-12-2021, 23:41

Юношите на Септември (София) отпаднаха от Младежката Шампионска лига след като загубиха с 3:0 в Глазгоу.

Първото полувреме завърши при резултат 0:0, а през втората част изключително силният вятър даде предимство на домакините, които не пропуснаха на три пъти да накажат септемврийци.

Пропуски за столичани направиха Стоян Стоичков, Симеон Александров, а най-сериозното положение се откри пред Мартин Стойчев в края на срещата, но бе парирана от стражът на Рейнджърс.

Така участието на Септември приключва, но отборът на Иван Гешев ще остане в историята като първият български тим, отстранил съперник в турнира. Септември победи в първия кръг албанския Академия Футболит с общ резултат 4:1.