Юношите на Септември (София) с две победи на VAR турнира

28-07-2021, 16:44

Отборите на Септември (София) при възрасти U19 и U17 са част от турнира "VAR", организиран от БФС. В първите си мачове двата отбора на "септемврийци" записаха две победи.

Играчите на Андрей Андреев се наложиха с 2:1 над Царско село, като двете попадения за Септември отбелязаха Крис Георгиев и Георги Шопов преди почивката. В края на мача "царете" върнаха едно попадение.

Състав: Мартин Иванов, Владимир Стефанов, Мирослав Колев, Илиян Тонов, Николай Желязков, Димитър Николов, Мартин Зимбилев, Александър Марков, Георги Шопов, Крис Георгиев, Кирил Великов

Играчите на Младен Стоев пък категорично победиха отбора на ЦСКА 1948 с резултат 5:0! Точни за Септември U17 на два пъти бяха Борислав Маринов (13', 50'), Петър Гявуров (58', 70')и Алекс Петров (25').

Състав: Александър Иванов, Георги Джиков, Валентин Спасов, Атанас Килов, Адриан Видинов, Боян Иванов, Жулиян Иванов, Мануел Белфиоре, Алекс Петров, Борислав Маринов, Илиян Манчев

В следващите двубои от груповата фаза и двата отбора ще се изправят срещу Национал София.