Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Вижте кой ще свири Левски - Черно море за Купата на България

Вижте кой ще свири Левски - Черно море за Купата на България

Novsport

Николай Йорданов бе определен за главен съдия на мача между Левски и Черно море от турнира за Купата на България.

Двубоят от 1/8-финалите на надпреварата ще се проведе на стадион "Георги Аспарухов" в столицата в сряда, 4 декември, от 17:30 часа. Асистенти на Йорданов ще бъдат Веселин Мишев и Георги Георгиев. За четвърти съдия е назначен Димитър Димитров, а съдийски наблюдател - Валентин Добрев.

Ето и всички съдийски назначения:

3 Дек 2019 г. Вторник 14:30 ч.

Берое - ЦСКА 1948

ГС: Ивелин Венциславов Занев АС1: Светослав Станимиров Стойчев АС2: Теодор Пешев Петров
4-ТИ: Димитър Иванов Желязков
СН: Милко Петков Николов

3 Дек 2019г. Вторник 17,30 ч.

Славия - Ботев Пд

ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ: Йото Валентинов Гарабедов
СН: Ичко Лозев Лозев

4 Дек 2019 г. Сряда 13:30 ч.

Септември Сф - Лудогорец

ГС: Георги Николов Николов АС1: Владимир Ангелов Велев АС2: Борислав Николаев Колев
4-ТИ: Димитър Цолов Буров
СН: Кирил Манолов Лозанов

4 Дек 2019 г. Сряда 15:00 ч.

Ботев Гълъбово - Витоша

ГС: Георги Милков Гинчев АС1: Мартин Тодоров Мачев АС2: Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ: Георги Димитров Давидов
СН: Георги Генов Нарлев



4 Дек 2019 г. Сряда 16:00 ч.

Ботев Враца - Кариана

ГС: Димо Стоянов Димов АС1: Йордан Петров Петров АС2: Румен Емилов Иванов
4-ТИ: Валентин Георгиев Станчев
СН: Николай Георгиев Ангелов

4 Дек 2019 г. Сряда 17:30 ч.
Левски - Черно море

ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Веселин Мишев Добриянов АС2: Георги Петров Георгиев
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров
СН: Валентин Желев Добрев

5 Дек 2019 г. Четвъртък 13:30 ч.

Арда - ЦСКА

ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Мирослав Максимов Иванов АС2: Георги Димчев Великов
4-ТИ: Мустафа Севди Шефкет
СН: Константин Делов Писков

5 Дек 2019 г. Четвъртък 17:30 ч.

Локомотив Пд - Литекс

ГС: Васимир Маруан Ел-Хатиб АС1: Димитър Божидаров Стоилов АС2: Станислав Лазаров Станев
4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев
СН: Николай Тодоров Петров.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Ботев
Етър
Лудогорец
Витоша
Арда
Царско Село