Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ОБЗОР: Три класики откриха 1/16-финалите за Купата на България

ОБЗОР: Три класики откриха 1/16-финалите за Купата на България

Novsport

Още в първия мач от 1/16-финалите на турнира за Купата на България отпадна представител на елита. отбор от efbet Лига.

Новакът Царско село загуби с 0:3 визитата си наКариана в Ерден, докато Черно море не допусна изненада и спечели също с класически резултат гостуването си на Ботев (Ихтиман).

"Моряците" вкараха и трите попадения след почивката, за да се класират за осминафиналите, в коитоще играе и деветият във Втора лига тим на Кариана, който поднесе изненадата на старта.

Елитният ЦСКА също триумфира с 3:0. "Червените"нямаха проблеми при визитата си на Локомотив в Горна Оряховица и вече са в слевдащия кръг.

Novsport.comпроследи на живо развитието на 1/16-финалите, а ето и програмата за днес, вторник, 24.IX.2019 година:

РЕЗУЛТАТИ:

Ботев (Ихтиман) - Черно море (Варна) 0:3
0:1 Мартин Минчев (51)
0:2 Родриго (81)
0:3 Андраде (90+1)
Червен картон за Владимир Ценев от Ботевв 73-ата минута

Кариана (Ерден) - Царско село (София) 3:0
1:0 Стоян Предев (6)
2:0 Ангел Бастунов (31)
3:0 Цветелин Тодоров (74)

Локомотив (Горна Оряховица) - ЦСКА 0:3
0:1 Денис Давидов (20)
0:2 Aнтъни Уот (55)
0:3 Aнтъни Уот (55)

ПРОГРАМА*:

Сряда, 25.IX.2019 година:

16:00 часа:

Миньор (Перник) - Ботев (Пловдив)



Загорец (Нова Загора) – Славия (София)

Добруджа (Добрич) - Ботев (Враца)

Спартак (Варна) - Левски (София)

19:00 часа:

Нефтохимик (Бургас) – Лудогорец (Разград)

Литекс (Ловеч) - Монтана

Четвъртък, 26.IX.2019 година:

16:00 часа:

Спартак (Плевен) - Септември (София)/на ст. Драгалевци в град София/

Хебър (Пазарджик) - Арда (Кърджали)

Балкан (Ботевград) - Локомотив (Пловдив)

Поморие - Берое

18:00 часа: Черноморец (Балчик) - Витоша Бистрица

19:00 часа:

Ботев (Гълъбово) - Етър (Велико Търново)

ЦСКА 1948 – Дунав (Русе)

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Ботев
Етър
Лудогорец
Витоша
Арда
Царско Село