Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

Берое без последното си ново попълнение срещу Арда

Берое ще бъде без последното си ново попълнение Илиян Стефанов при гостуването на Арда от 24-ия кръг на efbet Лига.

Стефанов направи своя официален дебют за Берое при загубата с 1:2 от Етър Велико Търново в Стара Загора. Той се появи в игра през второто полувреме, записвайки първи минути с екипа на „зелено-белите“.

22-годишният футболист си изкара жълт картон в заключителните минути на мача и заради натрупани картони е наказан с една среща лишаване от състезателни права и санкция от 250 лева.

Берое привлече Стефанов в края на февруари, а заради липсата на подготовка, той дълго време не попадаше в плановете на Димитър Димитров.