Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

Георги Кабаков ще ръководи Левски - Черно море

Георги Кабаков ще ръководи Левски - Черно море

Novsport

Георги Кабаков ще ръководи дербито на 10-ия кръг в efbet Лига между Левски и Черно море. Гостуването на ЦСКА на Арда е поверено на Радослав Гидженов.

Ето всички наряди:


24 Окт 2020 г. Събота 17:45 ч.


ФК Царско село 2015 - ПФК Локомотив 1926

ГС: Георги Юлиянов Иванов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Костадин Димитров Тановчев

4-ТИ: Благой Кирилов Манов

СН: Георги Спасов Славов


24 Окт 2020 г. Събота 20:15 ч.


ПФК Левски - ПФК Черно море

ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Дениз Пиринов Соколов

4-ТИ: Димитър Цолов Буров

СН: Стоян Маринов Алексиев

25 Окт 2020 г. Неделя 12:30 ч.


ФК ЦСКА 1948 - ПФК Славия 1913

ГС: Никола Антонов Попов АС1: Красимир Владимиров Миланов АС2: Павлин Цветанов Михайлов

4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев

СН: Атанас Петров Бозев

25 Окт 2020 г. Неделя 17:45 ч.


ФК Арда - ПФК ЦСКА

ГС: Радослав Петров Гидженов АС1: Илиян Петров Капарашев АС2: Николай Неделчев Чакъров

4-ТИ: Рюстем Джемил Карагарен

СН: Ахмед Яшар Ахмед

25 Окт 2020 г. Неделя 20:15 ч.


ПФК Монтана 1921 - ПФК Лудогорец 1945

ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Димитър Русенов Русев АС2: Драгомир Руменов Милев



4-ТИ: Петър Георгиев Кузев

СН: Константин Делов Писков

26 Окт 2020 г. Понеделник 17:15 ч.


ПФК Ботев - ПОФК Ботев Враца

ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Владимир Ангелов Велев

4-ТИ: Петър Кирилов Костадинов

СН: Николай Георгиев Ангелов

26 Окт 2020 г. Понеделник 19:30 ч.


ФК Етър - ПФК Берое

ГС: Валентин Станчев Железов АС1: Станимир Илков Илков АС2: Александър Ангелов Атанасов

4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев

СН: Георги Генов Нарлев

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948