Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Славия и Етър откриват кръга (СЪСТАВИ)

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Славия и Етър откриват кръга (СЪСТАВИ)

Novsport

Славия е домакин на Етър (Велико Търново) в първия мач от 13-ия кръг на българската футболна efbet Лига.

За „белите“ това е първи официален двубой от почти месец насам, след като клубът беше раздиран от проблеми покрай заразата COVID-19.

Отборът направиха 3:3 в контрола с Кариана (Ерден) в паузата за националния отбор и взе на проби вратар от Ботев (Враца).

Завърналият се в Славия руски треньор Александър Тарханов не може да разчита на лекуващия се Ивайло Димитров, ноЯнис Карабельов и Дарко Тасевски са възстановени. Последният е резерва, докато Карабельовизвежда отбора с капитанската лента.

За своя дебют начело на гостите пък новият им наставник Александър Томаш е лишен от услугите на Никола Колев.

Томаш пое „болярите”, след като Петко Петков напусна, а сега има тежката задача да постигне първи успех след 12 мача в шампионата.

Двубоят от 12:15 часа е пряко в ефира на Диема спорт, а Novsport.com ще проследи развитието на резултата в реално време, докато нашите посетители могат да го гледат на живо ТУК.

Още линкове тук…

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

СЛАВИЯ: 1. Георги Петков, 3. Ертан Томбак, 55. Андреа Христов, 17. Радослав Терзиев, 19. Филип Антовски, 71. Емил Стоев, 77. Георги Вълчев, 10. Янис Карабельов (к), 11. Радослав Кирилов, 73. Венцислав Бенгюзов, 9. Калоян Кръстев;



Треньор: Александър Тарханов;

ЕТЪР: 1. Христо Иванов (к), 84. Здравко Запрянов, 6. Пламен Крачунов, 26. Мариян Иванов, 23. Христофор Хубчев, 70. Кольо Станев, 44. Божидар Кацаров, 20. Яни Пехливанов, 83. Алдаир Ферейра, 7. Милчо Ангелов, 99. Преслав Боруков;

Треньор: Александър Томаш;

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948