Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

ИЗДЪНКА: Слаб Локо Сф сбърка в Горна Оряховица

Локомотив (Сф) не успя да победи Локомотив (ГО) като гост и изостана на две точки от лидера във Втора лига - Пирин (Благоевград). Мачът в Горна Оряховица завърши 0:0. Тимът на Иван Колев изигра слаб мач и загуби две ценни точки в битката за първото място.

Още в първата минута тежък сблъсък между Иван Пенев и Григор Долапчиев отвори аркада на окото на футболиста на гостите от София. Наложи се да го кърпят около пет минути, но след това се завърна с превръзка на главата. Малко след това Виктор Митев получи тежка контузия и се наложи да бъде принудително заменен от Тодор Бакърджиев.