Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

Левски обяви седмичната си програма

Левски обяви седмичната си програма

Novsport

Левски обяви седмичната програма на първия отбор и Академията. "Сините" ще се изправят срещу Партизан (Червен бряг) за Купата на България в сряда, а в събота приемат Черно море в мач от efbet Лига.

ПРЕДСТАВИТЕЛЕН ОТБОР:

20 октомври, вторник - 11:00 часа - тренировка (открита за представителите на медиите в първите 20 минути)

21 октомври, сряда, 14:30 часа - Партизан (Червен бряг) - Левски, 1/16 финал - Купа на България, "Градски стадион", Червен бряг

22 октомври, четвъртък, 11:00 часа - тренировка (закрита за представителите на медиите)

23 октомври, петък, 18:00 часа - тренировка (открита за представителите на медиите в първите 20 минути)

24 октомври, събота, 20:15 часа - Левски - Черно море, 10-ти кръг - Първа професионална лига - стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов"

АКАДЕМИЯ ЛЕВСКИ:

21 октомври, сряда, 10:30 часа - Левски - Лудогорец, 1/8 финал, първа среща - Купа БФС U16, комплекс "Георги Аспарухов" - изкуствен терен

21 октомври, сряда, 10:30 часа - Спартак (Варна) - Левски, 1/8 финал, първа среща - Купа БФС U18, комплекс "Спорт Палас", Варна

22 октомври, четвъртък, 14:30 часа - Левски - Етър, 1/8 финал, първа среща - Купа БФС U14, комплекс "Георги Аспарухов" - изкуствен терен



24 октомври, събота, 15:30 часа - Левски - Лудогорец, 14-ти кръг - Елитна група U19, комплекс "Георги Аспарухов" - Терен №2

25 октомври, неделя, 9:30 часа - Левски - Царско село, 7-ми кръг - Градско първенство U14, комплекс "Георги Аспарухов" - изкуствен терен

25 октомври, неделя, 13:00 часа - Левски - Спартак (Плевен), 13-ти кръг - Елитна група U15, комплекс "Георги Аспарухов" - изкуствен терен

25 октомври, неделя, 15:00 часа - Левски - Спартак (Плевен), 13-ти кръг - Елитна група U17, комплекс "Георги Аспарухов" - изкуствен терен

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948