Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Левски обяви треньорските екипи за отборите в школата

Левски обяви треньорските екипи за отборите в школата

Novsport

Ръководството на ПФК „Левски“ обяви треньорските екипи, които ще подготвят талантите в Академията на клуба от началото на сезон 2020/21 година.

Академия „Левски“ постигна най-доброто си представяне в елитните юношески първенства от 2012 година насам, когато бяха спечелени шампионските купи в U19 и U17, посочват от клуба.

Този сезон 15-годишните „сини“ таланти спечелиха златните медали, а за 17-годишните и 19-годишните останаха сребърните.

Първенствата в елитните групи бяха прекратени след 18-ия кръг поради пандемията от коронавирус, напомнят „сините“ и посочват, че Академия „Левски“ се разделя с Манол Занев и му пожелава много здраве и успехи в личен и професионален план.

Треньорски екипи Академия „Левски“:

U19:
Старши треньор – Димитър Телкийски
Треньор – Иво Градев
Кондиционен треньор – Кирил Райков
Треньор на вратарите – Георги Стоянов

U17:
Старши треньор – Захари Сираков
Треньор – Илиян Дамянов
Кондиционен треньор – Пламен Нягин
Треньор на вратарите – Павлин Иванов

U16:
Старши треньор – Петър Карачоров
Треньор – Иво Градев
Кондиционен треньор – Кирил Райков
Треньор на вратарите – Георги Стоянов



U15:
Старши треньор – Стоян Димов
Треньор – Илиян Дамянов
Кондиционен треньор – Пламен Нягин
Треньор на вратарите – Павлин Иванов

U14:
Старши треньор – Борислав Кьосев
Треньор – Милен Гаджев
Кондиционен треньор – Васил Цветков
Треньор на вратарите – Георги Стоянов

U13:
Старши треньор – Милен Гаджев
Треньор – Борислав Кьосев
Кондиционен треньор – Васил Цветков
Треньор на вратарите – Павлин Иванов

U12:
Старши треньор – Стефан Медвецки
Кондиционен треньор – Пламен Нягин/Васил Цветков/Кирил Райков
Треньор на вратарите – Христо Стаменов

U11:
Старши треньор – Валтер Рудолф
Кондиционен треньор – Пламен Нягин/Васил Цветков/Кирил Райков
Треньор на вратарите – Христо Стаменов

U10:
Старши треньор – Станислав Богданов
Кондиционен треньор – Пламен Нягин/Васил Цветков/Кирил Райков
Треньор на вратарите – Христо Стаменов

U9:
Старши треньор – Георги Коруджиев
Кондиционен треньор – Пламен Нягин/Васил Цветков/Кирил Райков
Треньор на вратарите – Христо Стаменов

U8:
Старши треньор – Йоаким Ръсовски
Кондиционен треньор – Пламен Нягин/Васил Цветков/Кирил Райков
Треньор на вратарите – Христо Стаменов.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Ботев
Етър
Лудогорец
Витоша
Арда
Царско Село