Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

Мачовете и спортът по телевизията днес

Мачовете и спортът по телевизията днес

Novsport

08:30 ГОЛФ: Dubai Championship, MaxSport2
10:00 РАЛИ: Световен шампионат, Монца, SS8 - Джероса 1, MaxSport1
10:20 СПУСКАНЕ С ШЕЙНИ, СК: Дойки първи манш, Алтенберг, Евроспорт
11:20 СКИ, СК: Гигантски слалом, мъже, първи манш, Санта Катерина, БНТ3 и Евроспорт
12:00 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, ВТОРА ЛИГА: Созопол - Локо Сф, Диема спорт
12:30 СКИ, СК: Супер-Г, жени, Евроспорт
13:00 ГОЛФ: South Africa Open, MaxSport2
14:20 СКИ, СК: Гигантски слалом, мъже, втори манш, Санта Катерина, БНТ3 и Евроспорт
14:15 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, EFBET ЛИГА: ЦСКА 1948 - Берое, Диема спорт
14:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ЧЕМПИЪНШИП: Рединг - Нотингам, Нова спорт
14:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Бърнли - Евертън, Диема спорт 2
15:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Леванте - Хетафе, MaxSport4
15:00 СНУКЪР: Открито първенство на Обединеното Кралство, Евроспорт
15:30 РАЛИ: Световен шампионат, Монца, SS11 - Джероса 2, MaxSport1
16:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Специя - Лацио, MaxSport3
16:00 БИАТЛОН, СК: Щафета, жени, Контиолахти, Евроспорт
16:20 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, ПЪРВА БУНДЕСЛИГА: Айнтрахт Фр - Борусия Д, Евроспорт 2
16:30 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, EFBET ЛИГА: Левски - Арда, Диема спорт
17:00 ФУТБОЛ, АНГИЛЯ, ВИСША ЛИГА: Ман Сити - Фулъм, Диема спорт 2
17:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ЧЕМПИЪНШИП: Ковънтри - Родъръм, Нова спорт
17:15 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Севиля - Реал Мадрид, MaxSport4
17:30 СКИ СКОКОВЕ, СК: Състезание, Нижни Тагил, Евроспорт
18:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Рен - Ланс, Ринг
19:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Ювентус - Торино, MaxSport3
19:00 БАСКЕТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, НБЛ: Берое - Академик Пловдив, MaxSport2
19:00 ФОРМУЛА 1: Квалификация за Гран При на Сахир, Диема спорт
19:25 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, ПЪРВА БУНДЕСЛИГА: Байерн - РБ Лайпциг, Евроспорт 2
19:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Уест Хем - Ман Юнайтед, Диема спорт 2
19:30 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Атлетико Мадрид - Валядолид, MaxSport4
21:00 ФУТБОЛ, НИДЕРЛАНДИЯ, ЕРЕДИВИЗИ: Аякс - Твенте, MaxSport1
20:50 СНУКЪР: Открито първенство на Обединеното Кралство, Евроспорт
21:30 БОКС: Антъни Ярд - Линдън Артър, MaxSport2
21:45 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Интер - Болоня, MaxSport3
22:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Челси - Лийдс, Диема спорт 2
22:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Кадис - Барселона, MaxSport4
22:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Монпелие - ПСЖ, Ринг
05:00 UFC: Марвин Ветори - Джак - Хермансон, MaxSport2

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948