Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

Милан чака ЦСКА във втори предварителен кръг на Лига Европа

Милан чака ЦСКА във втори предварителен кръг на Лига Европа

Novsport

Тежки съперници, сред които италиансия гранд Милан, обвкат ЦСКА във втори квалификационен кръг на Лига Европа.

"Червените" ще са поставени в първия кръг и не би трябвало да имат проблем да продължат.

Не така обаче стоят нещата във втория предварителен кръг, където момчетата на Стамен Белчев ще са непоставени. Това може да им отреди изключително тежка съдба и сблъсък срещу отбори като - Милан, Тотнъм и Олимпик Лион (при определени обстоятелства), Волфсбург, Галатасарай и други.

Ето и евентуалните съперници на ЦСКА в първия и втория предварителен кръг на Лига Европа:

Първи предварителен кръг:

Непоставени: Съмгайт (Азербайджан), Ботошани (Румъния), Пяст Катовице (Полша), Краковия (Полша), Хибърниънс (Малта), Левадия Талин (Естония), Дунайска Стреда (Словакия), Ружомберок (Словакия), Жилина (Словакия), Железничар Сараево (Босна), Лачи (Албания), Мура (Словения), Пушкаш Академия (Унгария), Петрокуб (Молдова), Сабуртало (Грузия), Шкупи (Северна Македония), Юнион Титус (Люксебург), Диферданж (Люксембург), Кауно Жалгирис (Литва), РФС Рига (Латвия), Ширак (Армения),Валмиерас (Латвия), Ноа (Армения), Теута (Албания), Ренова (Македония), Борац (Босна), Свантул (Молдова), Динамо-Ауто (Молдова), Бохемианс (Ейре), Дери Сити (Ейре), Интер Турку (Финландия), Илвес Тампере (Финландия), Хонка (Финландия), Брейдаблик (Исландия), Бала Таун (Уелс), Динамо Батуми (Грузия), Локомотиви Тбилиси (Грузия), Сиренс (Малта), Викингур (Исландия), Пайде (Естония).



Пет от следните 13 отбора, които преодолеят пределиминационния кръг: Ла Фиорита (Сан Марино), Тре Пене (Сан Марино), Рунавик (Фарьорски острови), Торсхавн (Фарьорски острови), Енгордани (Андора), Сейнт Йосип (Гибралтар), Прищина (Косово), Зета (Черна гора), Колрейн (Северна Ирландия), Бари Таун (Уелс), спечелилият купата на Северна Ирландия, Искра (Черна гора), Гжилани (Косово).

Втори предварителен кръг:

Поставени: Копенхаген (Дания), Волфсбург (Германия), БАТЕ (Беларус), Галатасарай (Турция), Стандард Лиеж (Белгия), Гранада (Испания), Милан (Италия), Тотнъм или Уулвърхемптън (Англия), Глазгоу Рейнджърс (Шотландия), Лион или Реймс (Франция), Рио Аве (Португалия), Динамо Москва (Русия), Слован Либерец (Чехия), Хайдук Сплит (Хърватия), Вилем II (Холандия), Яблонец (Чехия), Колос (Украйна), Хартберг (Австрия).


Ако преодолеят първия предварителен кръг: АПОЕЛ Никозия (Кипър), Малмьо (Швеция), Партизан (Сърбия), ФКСБ (Румъния), Марибор (Словения), Апоел Беер-Шева (Израел), Розенборг (Норвегия), Аполон Лимасол (Кипър), Фехервар (Унгария), Шкендия Тетово (Македония), Динамо Минск (Беларус), Лех (Полша), Абърдийн (Шотландия), Зрински (Босна), Алашкерт (Армения).

Евентуално Базел (Швейцария), Жалгирис (Литва), Кайрат (Казахстан), Орхус (Дания).

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948