Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

НА ЖИВО В NOVSPORT: Двубоите от Втора лига, Хебър и Кариана громят с по 4:0

НА ЖИВО В NOVSPORT: Двубоите от Втора лига, Хебър и Кариана громят с по 4:0

Novsport

Лидерът във Втора лига Локомотив (София) и Добруджа дадоха началото на 6-ия кръг в четвъртък, когато столичани записаха класическа победа с 3:0 като гости и вече имат преднина от шест точки пред втория Кариана (10).

Днес се играят още пет срещи от кръга.

Първите три от тях вече завършиха, като тази между Струмска слава и Созопол не предложи попадения.

За сметка на това обаче в останалите две домакините се наложиха с категоричното 4:0.

Кариана разби в Ерден гостуващия Локо ГО, който остана без успех, с 4 загуби и 2 равенства, след три попадения през първото полувреме и едно през второто.

Хебър също се поздрави с изразителен успех, надделявайки с 4:0 над Янтра в Пазарджик. С хеттрик за домакините се отличи братът на Божидар Краев - Андриан, който се разписа на два пъти преди и веднъж след почивката.

Останалите два мача от деня са от 19:00 часа.

По традиция Novsport.comследи в реално време резултатите на всички двубои.

Ето и програмата на кръга:

КРАЙНИ:

Кариана – Локомотив (ГО) 4:0СЪСТАВИ
1:0 Владимир Мичев (2)
2:0 Николай Дичев (18)
3:0 Емануил Личев (39)
4:0 Жустино Мендес (62)

Струмска слава – Созопол 0:0СЪСТАВИ

Хебър – Янтра 4:0СЪСТАВИ
1:0 Андриан Краев (12)
2:0 Андриан Краев (23)
3:0 Жак Пехливанов (55)
4:0 Андриан Краев (60)



От 19:00 часа:

Литекс – Нефтохимик (Бургас) 0:0СЪСТАВИ

Пирин (Бл) – Спортист 0:0СЪСТАВИ

от четвъртък:

Добруджа – Локомотив (Сф) 0:3

в неделя:

18:00 Витоша (Бистрица) – Лудогорец II

в понеделник:

17:00 Септември (Сф) – Миньор

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948