Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

Обявиха часа на финала ЦСКА - Арда, както и цялата програма до края на сезона

Обявиха часа на финала ЦСКА - Арда, както и цялата програма до края на сезона

Novsport

Спортно-техническата комисия към БФС публикува програмата до края на сезона в efbet Лига и Втора лига. Мачовете от елита се завръщат в понеделник 3 май, когато един срещу друг се изправят ЦСКА и Арда. Двата тима ще спорят и във финала за Купата на България, който ще е с начален час 19:30 на 19.05 (сряда).


Финал купа България





19.05/сряда/


Арда Кж


-


ЦСКА-София


19.30


Диема спорт






Приема предложената програма от 27-ми до 32-ри кръг на Първа лига, както следва:

27 -1 кръг Първа шестица




03.05/понеделник/


ЦСКА-София


-


Арда Кж


20.15


Нова спорт




04.05 /вторник/


Локомотив Пд


-


ЦСКА 1948


17.30


Диема спорт







Лудогорец


-


Берое


19.45


Диема спорт







27 -1 кръг Плейофи група А




05.05 /сряда/


Черно море


-


Ботев Пд


17.30


Диема спорт







Царско село


-


Левски


19.45


Диема спорт





27 -1 кръг Плейофи група Б




03.05/понеделник/


Ботев Вр


-


Етър ВТ


15.45


Диема спорт







Славия


-


Монтана


18.00


Диема спорт





28 -2 кръг Първа шестица




07.05/петък/


Берое


-


Арда Кж


17.30


Нова спорт







ЦСКА 1948


-


ЦСКА-София


20.00


Диема спорт




08.05 /събота/


Лудогорец


-


Локомотив Пд


17.45


Диема спорт





28 -2 кръг Плейофи група А




09.05 /неделя/


Черно море


-


Царско село


18.30


Диема спорт







Ботев Пд


-


Левски


20.45


Диема спорт





28 -2 кръг Плейофи група Б




06.05/четвъртък/


Монтана


-


Етър ВТ


17.30


Диема спорт







Славия


-


Ботев Вр


19.45


Диема спорт





29 -3 кръг Първа шестица




11.05/вторник/


Локомотив Пд


-


Берое


19.30


Нова спорт




12.05 /сряда/


Арда Кж


-


ЦСКА 1948


17.00


Диема спорт







ЦСКА-София


-


Лудогорец


19.30


Диема спорт





29 -3 кръг Плейофи група А




13.05/четвъртък/


Царско село


-


Ботев Пд


17.30


Диема спорт







Левски


-


Черно море


20.00


Диема спорт





29 -3 кръг Плейофи група Б




10.05/понеделник/


Ботев Вр


-


Монтана


18.00


Диема спорт







Етър ВТ


-


Славия


20.15


Диема спорт





30 -4 кръг Първа шестица




15.05 /събота/


Лудогорец


-


Арда Кж


17.30


Нова спорт







Локомотив Пд


-


ЦСКА-София


20.00


Диема спорт




16.05 /неделя/


Берое


-


ЦСКА 1948


20.15


Диема спорт





30 -4 кръг Плейофи група А




17.05/понеделник/


Ботев Пд


-


Черно море


17.30


Диема спорт







Левски


-


Царско село


20.00


Диема спорт





30 -4 кръг Плейофи група Б




14.05/петък/


Етър ВТ


-


Ботев Вр


17.30


Диема спорт







Монтана


-


Славия


20.00


Диема спорт





31 -5 кръг Плейофи група А




20.05/четвъртък/


Царско село


-


Черно море


17.30


Диема спорт







Левски


-


Ботев Пд


20.00


Диема спорт





31 -5 кръг Плейофи група Б




18.05/вторник/


Етър ВТ


-


Монтана


17.30


Диема спорт







Ботев Вр


-


Славия


20.00


Диема спорт





31 -5 кръг Първа шестица




22.05 /събота/


ЦСКА-София


-


Берое


20.00


Нова спорт







Арда Кж


-


Локомотив Пд


20.00


Диема спорт







ЦСКА 1948


-


Лудогорец


20.00


Диема спорт





32 -6 кръг Плейофи група А




23.05/неделя/


Ботев Пд


-


Царско село


20.00


Диема спорт







Черно море


-


Левски


20.00


Диема спорт





32 -6 кръг Плейофи група Б




21.05/петък/


Монтана


-


Ботев Вр


20.00


Диема спорт







Славия


-


Етър ВТ


20.00


Диема спорт





Баражи




27.05 /четвъртък/


Бараж за Лига Европа


20.00




28.05/петък/


Бараж за Първа лига


20.00





Приема предложената програма от 31-ти до 34-ти кръг на Втора лига, както следва:

м.май
XXXIкръг18.00




06.05/четвъртък/


Локомотив Сф


-


Янтра Гб


15.00


Диема спорт




07.05 /петък/


Миньор Пк


-


Хебър Пз


13.45


Диема спорт







Спортист Своге


-


Лудогорец ІІ













Локомотив ГО


-


Созопол










08.05/събота/


Литекс


-


Струмска слава













Нефтохимик 1962


-


Септември Сим













Пирин Бл


-


Септември Сф


20.30


Диема спорт







Добруджа


-


почива










XXXIIкръг18.00




11.05 /вторник/


Хебър Пз


-


Добруджа


17.00


Диема спорт







Лудогорец ІІ


-


Локомотив ГО










12.05 /сряда/


Септември Сф


-


Спортист Своге


14.30


Диема спорт







Янтра Гб


-


Миньор Пк










13.05/четвъртък/


Созопол


-


Нефтохимик 1962


15.00










Септември Сим


-


Локомотив Сф


15.00










Струмска слава


-


Кариана













Литекс и Пирин Бл


-


Почиват










XXXIIIкръг18.00




14.05/петък/


Пирин Бл


-


Струмска слава


19.00







15.05/събота/


Локомотив ГО


-


Спортист Своге


15.00


Диема спорт




16.05/неделя/


Добруджа


-


Янтра Гб


15.30


Диема спорт







Литекс


-


Хебър Пз


17.45










Локомотив Сф


-


Созопол


17.45










Миньор Пк


-


Септември Сим













Нефтохимик 1962


-


Лудогорец ІІ













Септември Сф


-


Почива










XXXIVкръг 17.00




21.05 /петък/


Септември Сф


-


Локомотив ГО













Спортист Своге


-


Нефтохимик 1962













Лудогорец ІІ


-


Локомотив Сф













Созопол


-


Миньор Пк













Септември Сим


-


Добруджа













Янтра Гб


-


Литекс













Хебър Пз


-


Кариана













Пирин Бл, Стр. слава


-


почиват












БФС си запазва правото на промени в програмата.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948