Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

ОФИЦИАЛНО: Ивайло Стоянов ще свири Лудогорец – Черно море

ОФИЦИАЛНО: Ивайло Стоянов ще свири Лудогорец – Черно море

Novsport

Международният рефер Ивайло Стоянов ще ръководи мача между Лудогорец и Черно море в Разград тази неделя.

Това стана ясно, след като Съдийската комисия към Българския футболен съюз оповести нарядите за предстоящия 16-и кръг във футболната efbet Лига.

Георги Давидов ще е арбитър на дербито за Тракия между Берое и Ботев (Пловдив), докато Николай Йорднов получи двубоя Царско село – Левски.

Георги Кабаков пък ще свири срещата ЦСКА – Ботев (Враца).

Съдийски назначения 16-ти кръг на Първа лига*:

11, Дек 2020 г. Петък 17:30 ч.
ФК Арда - ФК ЦСКА 1948
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ: Димо Стоянов Димов
СН: Мартин Живков Богдев

12, Дек 2020 г. Събота 12:30 ч.
ПФК Берое - ПФК Ботев
ГС: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Никифор Деянов Велков
4-ТИ: Рюстем Джемил Карагарен
СН: Антон Симеонов Генов

12, Дек 2020 г. Събота 16:30 ч.
ФК Царско село 2015 - ПФК Левски
ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Петър Николов Джугански АС2: Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров
СН: Атанас Петров Бозев

13, Дек 2020 г. Неделя 12:30 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПОФК Ботев Враца
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков
4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев
СН: Иван Захариев Вълчев



13, Дек 2020 г. Неделя 17:45 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Черно море
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Илиян Петров Капарашев АС2: Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев
СН: Георги Генов Нарлев

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948