Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

Ференцварош стъпи на криво преди Лудогорец

Ференцварош пропиля аванс от 2:0 при домакинството си на Академия Пушкаш и взе само точка след 2:2 в мача от XV кръг на унгарското първенство.

Играчите на Серхий Ребров допуснаха грешна стъпка в шампионата само четири дни преди решителния мач от Лига Европа срещу Лудогорец в Разград.

За гостите цял мач игра българският защитник Камен Хаджиев.

Олександър Зубков нанизва два гола за Фради преди почивката, но с попадения на Езекиел Хенти и Томас Мейснер гостите стигнаха до точката.

Въпреки грешната стъпка на “Групама Арена”, Ференцварош остава лидер в класирането с актив от 33 точки и мач по-малко от втория МОЛ Фехервар на Георги Миланов, който е с 29.

Тимът на Хаджиев пък е четвърти с 25 пункта.

Кой ще продължи в Лига Европа след решителния мач в четвъртък между Лудогорец и Ференцварош – гласувайте в анкетата на Novsport.com тук.