Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Черно море не срещна проблеми срещу Черноморец

Черно море победи с 2:0 Черноморец (Балчик) в контролна среща, играна на стадион "Тича" във Варна, съобщава официалният сайт на клуба. В срещата треньорът на варненския тим Илиан Илиев използва 10 футболисти, излезли от школата на клуба.

Домакините откриха резултата в 17-ата минута. Мартин Минчев стреля по земя от границата на наказателното поле и след неубедителна намеса на вратаря на Черноморец (Балчик) Християн Христов топката влезе във вратата на гостите. В 29-ата минута Черно море удвои преднината си. Мехди Букаси бе съборен в наказателното поле на гостуващия тим, а Патрик Андраде реализира за 2:0 след точно изпълнена дузпа. В 45-та минута гол на Исмаил Иса не бе зачетен, заради игра с ръка на нападателя на Черно море.