Андреев след атаката на Крушарски: Знаете какво е мнението на феновете за него

Андреев след атаката на Крушарски: Знаете какво е мнението на феновете за него

Topsport.bg

днес, 17:41

Бившият нападател на Локомотив Пловдив Петър Андреев отговори на атаките на собственика на клуба Христо Крушарски, които по-рано през деня се чуха от пресконференция в София.

"Господин Крушарски е президент на Локомотив Пловдив и аз го уважавам като такъв. От дете съм част от Локо и съм прекарал 10 години в този велик клуб. Няма да коментирам неговите изказвания, но за работата и стила му в медиите най-добрата оценка са дали феновете на Локомотив, които го познават най-добре", сподели Андреев за "Блиц".

"А вие знаете какво е мнението на феновете на клуба за господин Крушарски. Бих го помолил да не ме коментира повече, тъй като в момента съм състезател на Монтана, защитавам цветовете на този отбор и искам да дам най-доброто от себе си", допълни Андреев.

Източник: Topsport.bg

Последни новини