Артур Мота: Бяхме много по-добри, много е важно да печелим точки във всеки мач

Артур Мота: Бяхме много по-добри, много е важно да печелим точки във всеки мач

Topsport.bg

13-04-2026, 21:23

Вратарят на Берое Артур Мота сподели мнението си след нулевото равенство с Локомотив Пловдив в Стара Загора.

"Бяхме много по-добри. Много е важно да печелим точки във всеки мач. Трябва да бъдем фокусирани, за да излезем от тази ситуация. Имах много неприятна контузия. Преди това записах добри мачове. Възстанових се и вече се чувствам на 100%, за да давам максимума за Берое", започна Мота.

"В този мач стояхме по-добре. Имахме ситуации за гол, които трябваше да отиграем по-добре. Трябва да гледаме само напред. Треньорът всеки ден ни уверява, че ние ще се спасим. Всеки работи в тази посока", завърши той.

Източник: Topsport.bg

Последни новини