Ботев Пловдив урежда картотеки на последните две попълнения

Ботев Пловдив урежда картотеки на последните две попълнения

Topsport.bg

днес, 08:36

Ръководството на Ботев Пловдив ще уреди с картотеки последните две попълнения. Преди началото на домакинството на Локомотив София в понеделник, което по-късно бе прекратено, бяха представени Марвин Зенгер и Мауро Родригеш, пише "Тема Спорт".

Първият е германец и играе като централен защитник, а може да действа и в ролята на ляв бек. Вторият е крило, който е роден в Португалия, но е с корени от Гвинея-Бисау. Двамата се превърнаха в попълнение №9 и №10 за канарчетата това лято. Както "Тема Спорт" писа, на "Колежа" обаче няма да спират и се очаква поне още един играч да бъде привлечен.

26-годишният Зенгер и 12 месеца по-младия Родригеш ще дадат допълнителни опции пред Генчев, но едва ли ще започнат като титуляри срещу ЦСКА в понеделник. А ще стартират мача от пейката. Голяма вероятност има друг от новите - Георги Миланов, да е на терена от първата минута.

Източник: Topsport.bg

Последни новини