В Румъния осуетиха хитър план на феновете на Левски за реванша

В Румъния осуетиха хитър план на феновете на Левски за реванша

Topsport.bg

днес, 09:07

Университатя Крайова е осуетил плана на фенове на Левски да присъстват на реванша, въпреки забраната. Както е известно, "сините" получиха наказание от УЕФА за гостуване без фенове след първия мач срещу Борац (1:1) в Баня Лука. Отделно столичани бяха глобени с 15 000 евро. А европейската централа наложи и допълнително наказание.

Фенове на "сините" имаха план, с който да заобиколят санкцията и да присъстват на стадиона в Крайова, като си купят билет за някой от останалите три сектора. След пускането в свободна продажба на пропуските от страна на румънците десетки привърженици на Левски са пробвали да се снабдят с билет онлайн директно от сайта на Университатя.

При избирането на сектор и категорията пропуск обаче се изискват име и номер на личната карта. А след като се въведат данните, веднага се изписва, че за българи продажбата е забранена. Със сигурност от Университатя са се усетили какво може да се случи и са прибягнали до този подход.

Източник: Topsport.bg

Последни новини