В Черно море вдигат на крака нападател за мача с Лудогорец

В Черно море вдигат на крака нападател за мача с Лудогорец

Topsport.bg

днес, 09:57

Лекарският щаб на Черно море ще направи всичко по силите си, за да възстанови Брено Тейшейра за днешния сблъсък с Лудогорец, пише "Тема Спорт".

Бразилецът пропусна последните две срещи на "моряците" - равенството 1:1 с Берое в първенството и загубата с 1:2 ЦСКА за Kупата заради травма, която получи при победата с 2:1 над Левски на 13 април.

По този начин ще се даде още една опция за нападението на варненци, като в последните мачове Дерик Осей и Уеслен Жуниор стартираха на върха на атаката, а тимът разполага още и с Исмаил Иса. 22-годишният бразилец може да действа и на крилото.

Все още не е ясно дали в групата за двубоя в Разград ще поне капитанът Даниел Димов. 36-годишният халф не пътува до София за реванша срещу ЦСКА, а в четвъртък той и клубът обявиха, че ще сложи край на кариерата си след приключването на сезона. За последно опитният футболист ще изведе тима капитанската лента при домакинството на Левски на 26 май.

Източник: Topsport.bg

Последни новини