днес, 14:40
Президентът на Славия - Венцеслав Стефанов излезе със заповед, публикувана в официалния сайт на клуба. Той забрани участието на всички отбори на "белите" в различните възрастови групи в лагери и турнири на национално ниво. Причина за това е трагедията на автоматистрала "Тракия", в която загинаха трима души, двама от които юноши на най-стария столичен клуб.
Публикуваното съобщение гласи следното:
"Заповядам да се прекратят участията в лагери и турнири на национално ниво на отборите на ПФК Славия във всички възрастови групи без изрично мое нареждане и разрешение.
Отсега нататък пътуванията на отборите
а клуба да се извършват само с лицензирани превозни средства.
Венцеслав Стефанов
Президент на ПФК Славия 1913 АД"
