Вече е ясно: Левски отива в Крайова, ако победи Борац

Вече е ясно: Левски отива в Крайова, ако победи Борац

Topsport.bg

днес, 09:58

Вчера се изигра първия квалификационен сблъсък между Витебск и Университатя Крайова, спечелен категорично от румънците с 1:4. По този начин всички въпросителни около евентуалния съперник на Левски паднаха. Тимът на Филипе Коельо премина безпроблемно през беларуския си съперник и направи реванша в Румъния протоколен. Университатя ще се изправи срещу победителя от мача в София, където ще гостува Борац.

Попаденията за румънския състав отбелязаха Щефан Баярам в четвъртата минута, Асад Ал-Хамлави от дузпи в 24-ата и 43-ата минута и Стивън Нсимба в четвъртата минута на добавеното време.

Реваншът между Университатя и Витебкс предстои на 12 юли в Крайова.

Левски пък завърши наравно 1:1 при гостуването си в Босна, а вторият двубой предстои следващия вторник от 20:30 и ще даде отговор на румънците относно техния бъдещ съперник.

Източник: Topsport.bg

Последни новини