Вихрен хвърли здрав бой на Беласица

Вихрен хвърли здрав бой на Беласица

Topsport.bg

днес, 12:18

Вихрен победи Беласица с 4:0 във втората си приятелска среща от лятната подготовка.Точи за "гладиаторите" бяха Марио Топузов, Жечко Желязков, Преслав Йорданов и Иван Арсов.

Мачът се игра в две полувремена по 40 минути, по взаимна договорка заради жегите.

Старши треньорът на "зелените" Борислав Кьосев заложи на два различни състава в двете полувремена, като само Бастунов и Тренков играха повече време.

Източник: Topsport.bg