Втородивизионен турски клуб отмъква крило на Лудогорец под носа на Ботев Пловдив?

Втородивизионен турски клуб отмъква крило на Лудогорец под носа на Ботев Пловдив?

Topsport.bg

днес, 16:24

Ботев Пловдив може и да се размине със смятания за сигурно ново попълнение Емерсон Родригес. Колумбиецът, който все още е част от Лудогорец, бе анонсиран от Илиян Филипов и тренира с "канарчетата".

Според информация на турския журналистът Шенол Чивиджик той е попаднал в полезрението на втородивизионния Сакарияспор, като вече е включен в трансферния списък на клуба. Той съобщава, тче от клуба вече са влезли в контакт с крилото и искат да финализират трансфера в кратки срокове, ако се стигне до споразумение с Лудогорец.

Емерсон Родригес има договор с Лудогорец до зимата на 2027 година. За момента изглежда, че все пак той ще премине в Ботев Пловдив, като по всяка вероятност дали при "канарчетата", или при турците той ще играе под наем.

Източник: Topsport.bg

Последни новини