Георги Дерменджиев: Тези три точки ни бяха много необходими

11-04-2024, 21:06

Старши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев сподели своето мнение след победата с 1:0 като гост на ФК ЦСКА 1948 в Бистрица в отложен двубой от 8 кръг на първенството. Той похвали специално Матиас Тисера, който реализира единствения гол в мача.

"Това беше отложен мач и на нас тези 3 точки ни бяха много необходими. Като игра ние пропуснахме първото полувреме, но и ЦСКА 1948 играха затворено, а ние доста по-нервно, затова започна затрудняване. Но важна е победата.

Когато играеш срещу един отбор 4 пъти, ние в рамките на около 20 дни играхме три пъти с тях и след това мотивацията не е същата, все пак аз ги поздравявам за играта.

Матиас Тисера затова е при нас, аз му давам малко минути за игра, но той е роден голмайстор. Той се бори за това нещо".