днес, 16:27
Ботев Враца създаде възпоменателен кът на стадион "Христо Ботев", на който всеки може да отдаде почит към тийнейджърите фенове на отбора, загинахали при катастрофа в четвъртък.
На ул. "Боденско шосе" в Мездра водач на лек автомобил причини тежко ПТП, при което загинаха двама младежи. Припомняме, че по-рано тази седмица още български семейства бяха почернени - при инцидент на АМ "Тракия" отнел живота на две деца от школата на Славия и бащата на едно от тях.
"В памет на Иван и Йоана.
Фенове на Ботев създадоха специален кът на стадион "Христо Ботев", където всеки, който желае, може да отдаде почит към двамата млади привърженици, чиито животи бяха трагично прекъснати.
Почивайте в мир!", написаха от врачанския клуб.
