днес, 08:20
Двама от чуждестранните играчи на Локомотив Пловдив искат да напуснат "Лаута", разбра "Тема Спорт". Става въпрос за десния краен защитник Адриан Кова и крилото Каталин Иту. Те са изразили желание да бъдат продадени. Двамата не са доволни от условията при смърфовете, където в момента има затруднения с плащанията. От ръководството са обявили, че въпросните забавяния ще бъдат уредени в най-скоро време, но въпросните иностранци не искали да чакат повече и настоявали за трансфери. С делата им са започнати и техните мениджъри.
Както е известно, в момента върви одит на Локо Пд за бъдещо влизане в клуба на френски инвеститори. Те вече идваха на "Лаута", за последното дерби с Ботев Пд, което изгледаха в компанията на собственика Христо Крушарски.
Интересното е, че и двамата дойдоха при смърфовете от Крумовград, с когото изпаднаха от елита.
