Добруджа се раздели с директор

Добруджа се раздели с директор

Topsport.bg

днес, 11:39

Спортният директор на Добруджа Енгибар Енгибаров приключи своята работа в Добрич. Договорът му с клуба няма да бъде подновен.

"ПФК Добруджа информира, че изтече срокът на двугодишния договор на спортния директор Енгибар Енгибаров.

Ръководството на клуба изказва своята искрена благодарност към Енгибар Енгибаров за положения труд, професионализма, отговорността и отдадеността му през последните две години, в които той беше част от ПФК Добруджа. Със своя опит, последователност и ангажираност към работата си той допринесе за реализирането на важни процеси в спортно-техническото развитие на клуба и за изпълнението на поставените цели в този период.

Благодарим му за коректното партньорство, за ежедневните усилия и за приноса му към развитието и утвърждаването на ПФК Добруджа през последните две години.

Пожелаваме на Енгибар Енгибаров здраве, успехи и много бъдещи професионални постижения", обявиха от Добруджа.

Източник: Topsport.bg

Последни новини