ЕКСКЛУЗИВНО: Стана ясно кои в Левски отказаха да намалят заплатите си

ЕКСКЛУЗИВНО: Стана ясно кои в Левски отказаха да намалят заплатите си

Novsport

22-04-2020, 19:15

 Няколко души от Левски отказаха да си намалят заплатите, научи БЛИЦ. Всички те са от чуждестранната група в отбора. 

За единия вече стана ясно - Нуно Рейш, който сам призна това. Останалите са Милан Миятович, Стайн Спиерингс, Насиру Мохамед, Франко Мазурек и Филипе Нашименто. Сред тях е и Дени Алар, който обаче е под наем и е възможно част от възнаграждението му да се плаща от Рапид Виена.

Миятович, Алар и Нашименто със сигурност си тръгват от клуба. Договорите им изтичат и няма да бъдат подновени, а вероятно това е и причината те да откажат да си намалят заплатите за оставащите 2 месеца от контрактите им. 

Мохамед ще бъде пратен под наем, но при отказа му за намаляване на заплатата може да се стигне и до разтрогване по взаимно съгласие. На Мазурек и Рейш вече се търсят отбори. 

Източник: Novsport

Последни новини