Желев: Ще дойде моментът, когато ще победим в два-три мача

05-11-2023, 16:05

Треньорът на Бдин - Живко Желев, говори пред медиите след 1:1 с втория отбор на ФК ЦСКА 1948.

"За жалост не успяхме да победим. Иначе влагането на футболистите, желанието, мотивацията, агресията, която показаха, като изключим първите 15 минути, когато получихме този нелеп гол директно от корнер, бяха на необходимото ниво", коментира

"Успяхме да създадем няколко добри ситуации за отбелязване на гол. И сами срещу вратаря имахме, за жалост, не успяхме. С напредването на мача, в последните 15-20 минути, изгубихме малко увереност. Фактът, че хората, които влязоха като резерви, не се включиха много добре, допринесе за това нещо, но го има във футбола това. Продължаваме напред. Влязохме плахо в мача, но след гола успяхме да настъпим газта, да изнесем отбора в по-предни позиции, вкарахме, създадохме още ситуации. Точките ни са малко и това тежи. Много е трудно, защото сме в ролята на догонващи. В последните пет мача имаме само една загуба, но лошото е, че имаме и само две победи, другите мачове са хикс, така че и това тежи. Но се надяваме, че ще дойде моментът, в който ще победим два-три мача", каза още Желев, цитиран от "Мач Телеграф".