ИЗВЪНРЕДНО: Левски уреди трети нов!

ИЗВЪНРЕДНО: Левски уреди трети нов!

Novsport

29-12-2019, 17:14

Левски си осигури трето ново попълнение. Това е холандският плеймейкър Стайн Спирингс, който се очаква да бъде представен в началото на 2020 г., твърдят в родината му. 

"Сините" и досегашният му клуб Валвийк са постигнали окончателна договорка за трансфера му. Самият играч отдавна е склонил на личните условия, предложени му от Левски.

Очаква се Спирингс да пристигне в София за медицински прегледи и когато ги премине, да подпише официално за три години и половина. 

В Холандия не разкриват каква ще е трансферната сума, която "сините" ще платят за играта, но определят като спекулации твърденията, че Ва.вийк ще получи 500 хил. евро за него. Договорът на играча е до края на сезона. Той е бил категоричен пред шефовете, че иска да смени обстановката. 

Стайн Спирингс ще стане третият нов футболист на Левски тази зима. Преди него с клуба вече подписаха родните национали Симеон Славчев и Деян Лозев. 

Източник: Novsport

Последни новини